Please enable Javascript to experience full features
Hakkımızda
Vizyon
Türkiye’de peyzaj sulama sektöründe saygın,öncü bir işletme olmak.
Misyon
Sulama teknolojilerini yakından takip ederek hizmetlerimizi en yüksek kalitede sunmak, sudan tasarrufu en üst düzeyde sağlamak ve müşterilerimizin karlılıklarını artırmalarına katkıda bulunarak müşteri odaklı stratejimiz ile sektörde yeniliklerin ve farklılıkların öncüsü,kalitesine güvenilen bir firma olmak.

Hakkımızda
Yağmur Peyzaj Sulama otomatik sulama sistemleri konusunda müşterilerine teknik, pratik, süratli ve en verimli hizmeti sunmaktadır. Sürdürülebilir peyzaj alanları için canlı varlıklar olan bitkilerin ihtiyaçlarını karşılamak gereklidir. Su bitkinin ihtiyaç duyduğu en temel unsurdur. Yaşam alanlarımızın kalitesini artırırken suyun doğru kullanılarak kaybının önlenmesi çok önemlidir.

Bir Peyzaj alanının sulama projesinin çalışılması alanın ne az nede fazla sulanmasını önlemek için çok önemlidir. Proje yapılan yatırımın hem gerçekçi maliyetlerini ortaya koyar, hem gerekli su ihtiyaçlarını belirlemek konusunda bilgi sağlar, hem de yanlış uygulamalar engellenerek yapılan yatırımın boşa gitmemesi sağlanır.

Projelendirilmeden yapılan bir sulama sistemi çoğu zaman düzeltilmesi daha zor ve maliyetli sorunlar doğurmaktadır. Sprinklerden (Sulama başlığı) suyun çıkması o sistemin doğru çalıştığının kanıtı değildir. Sulamadaki sorunlar çoğu zaman işveren tarafından ilk bakışta anlaşılamaz. Üniformite (her noktaya aynı miktarda su düşmesi)’ye dikkat edilip edilmediğini anlamak için bir sulama profesyonelinden yardım alınması faydalı olacaktır.

Yağmur Peyzaj Sulama uzmanlık sahası olan sulama sistemleri konusunda her peyzaj alanı içinözel ihtiyaçlar ve şartlara göre çalışmalar yapmaktadır.